fibox-logo-altin
Fibox altın oranı ifade eden 
fi ve kutu anlamına gelen
box kelimelerinin bir araya
gelmesiyle oluşmuştur. Logomuzda da
kullandığımız altın oran doğada
insan vücudunda hatta sanat
eserlerinde; estetiği güzelliği
dengeyi ve mükemmeli simgelemektedir.
Özetlersek Fibox mükemmel kutu anlamına gelir.

Misyonumuz

Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle hijyenik şartlarda  yüksek kalite standartlarında beklentileri en üst düzeyde karşılamak. Bireylerin sağlıklı beslenmek için uygulaması gereken programları kusursuz bir şekilde yerine getirebilmesine olanak tanıyarak sürekliliği sağlamak. Ayrıca talep doğrultusunda beslenme uzman desteği ile sağlıklı çözüm üretmek.

Vizyonumuz

Dünyada ve Türkiye’de son yıllarda yükselen bir trende sahip olan sağlıklı ve bilinçli beslenme desteğini Eskişehir’e getirip bu alanda daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Şehrin Mutfağı Kapınızda..

        Fibox  sadece bir diyet programı değil yaşam tarzıdır. Taze ve sağlıklı besinleri kapınıza kadar ulaştırabilmenin en kolay yoludur. Şefimiz tarafından hazırlanan öğünler beslenme öğeleri açışından dengeli olup kesinlikle hiçbir katkı maddesi, koruyucu  veya raf ömrü uzatıcı kullanmadan polipropilen kaplarla paketlenerek kapınıza kadar teslim edilir.  FiBox beslenme programlarımız taze ve lezzetli yiyecek keyfinden vazgeçmeden sağlıklı yaşam tarzını sürdürebilmenizin en kolay yoludur.

Capture
Murat PEKÖZCAN
Kurucu

         

İstanbulda doğdu. Sırası ile Ağrı, Kıbrıs, Edirne, Ankara ve Eskişehirde okudu. Eskişehir Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Hayatından sporu hiç çıkarmadığı için dengeli beslenmenin öneminin ve zorluğunun farkındaydı. Ve kendi ihtiyaç duyduğu bu sistemin Dünyada hatta Türkiyede giderek yaygınlaşmaya başladığını görerek bu projeyi Eskişehirde gerçekleştirmeye karar verdi. Baştan sona ortağı H. Çetin Pehlivan  ve fi grup genel müdürü Onur Kaya’nın  çok büyük desteğiyle birlikte Eskişehir’in tek diyet mutfağı olan Fibox’ı faaliyete geçirdi.

ssss
Hamza Çetin PEHLİVAN
Kurucu

Eskişehir de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir de tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu .

senem
Senem DÖZ
Diyetisyen

Fransa Le Havre kentinde doğdu. İlk okul, orta okul ve liseyi Le Havre' de okudu. Üniversiteyi Universite de Rouen'da tamamlayarak Beslenme ve Diyetetik diplomasını aldı. Daha sonra Ankara'da Başkent Üniversitesi Hastanesi ve Dietmap 'te staj yaparak Türkiye'ye yerleşme kararı verdi. Özel Eskişehir Sakarya Hastanesinde bir buçuk yıl daha sonra Eskişehir Reşadiye Tıp Merkezinde bir buçuk yıl çalışarak meslek hayatına giriş yapmış oldu. Şimdilerde Fibox'ta sağlıklı beslenmek isteyenlerin hizmetinde. 

booking-icon
Onur KAYA
Genel Müdür

İzmir'de doğdu. Alanya'da ilk okul, orta okul ve liseyi tamamladı. Daha sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini kazandı. Eskişehir'e geldikten sonra girişimcilik ruhuyla Turuncu Cafe'yi açtı. Aynı zamanda Üniversite tiyatro topluluğunda bir çok oyunda rol aldı. İstanbul Leman Kültür dergisiyle iletişime geçerek Eskişehir'deki ilk Leman Kültür Cafe Bar'ını açtı. Endüstri Mühendisliği diplomasını aldıktan sonra Murat Peközcan ve Hamza Pehlivan ile iletişime geçerek bu projeye dahil oldu.


Şef

Eskişehir'de doğdu.İlk ve orta öğretimini Eskişehir'de okudu.Gazi Anadolu Meslek Lisesini bitirdi.Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümünden mezun oldu.Liseyi okurken 2009 yılında Eskişehir Profesyonel Aşçılar Derneğinin düzenlediği yarışmada Makarna kategorisinde bronz madalya aldı.İstanbul'da 2012 yılında TAF düzenlediği uluslararası yarışmada Gençler Pratik Ekip yarışmasında bronz madalya aldı.2012 yılında Eskişehir gastronomi festivali adlı yarışmada Balık kategorisinde bronz madalya aldı.Eskişehir ve Antalya'daki işletmelerde çalışarak meslek hayatına deneyim kazandırdı. 2015 Haziran ayından itibaren FİBOX'da sağlıklı ve lezzetli yemekleriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

omur-kuzucu
         
Ömür KUZUCU  Bilgi İşlem

İstanbul' da doğdu. Bilgisayar mühendisliği bitirdikten sonra Biyomedikal Teknolojileri alanında Yüksek Lisans yaptı. 2009 senesinden beri Ömür Kuzucu Yazılım ve Otomasyon Sistemleri' nde yönetici olarak çalışıyor.